Folyamatosan látogatható programok (június 4-6.)
Árvai György és Szűcs Edit TÖRÉSMENTESÍTÉS – 200 vírusmentes szó, hagyaték 20 Földlakótól., Haraszti Zsolt Bizalomkamra, Nagy Fruzsina dress code: Webcam Fashion, Rácz Márta Karanténom GIFbe’, Tar Tusi Fájó Érintések, Élőkép Színház Installáció a Lepkévé válás c. előadásból, Szűcs Edit Talpalatnyi, 12:00-23:00 Martinkó Márk és Murányi KristófWeird Harmony, Korolovszky AnnaPlakátkiállítás, Tanoda Fotóiskola 30 napos fotós kihívás, 16:00-22:00 Katona Katalin Mirror, 5-6-án Kiss Julcsi Kortárs barbárok.

Június 4. péntek
10:00 EMBERI GYAKORLATOK / Rácz Nóra élőrajzai
11:00 Németh Ilona Kiállítás és báb installációk
11:00 Kálmán Eszter – Dányi Viktória Standby Swan
11:30 Oberfrank Réka KirakART Project
14:00 EMBERI GYAKORLATOK / Rácz Nóra élőrajzai
14:00 ZéróPlusz TáncMűvek & Noppa Design Éntérképek
16:30 ÁlTaLáBaN Bohócjelenetek 30 percben
17:00 EMBERI GYAKORLATOK / JazzaJ minikoncertek
17:00 Andaxínház Alkotócsoport “Én egy egészen rámenős nyúl vagyok.”
17:00 “Hogy merészeled?” Németh Ilona báb installációja
17:00 NARRATÍVA KOLLEKTÍVA Attack Of The Elmaradt Szerepz
17:00 Átrium Staff Band
17:30 ÁlTaLáBaN Bohócjelenetek 30 percben
18.00-21:00 haimey közvetett magyarázat egy párbaj feszültségére
18:30 ÁlTaLáBaN Bohócjelenetek 30 percben
19:00 Vázsonyi János Zenei performansz
19:30 ÁlTaLáBaN Bohócjelenetek 30 percben
20:30 Makra Viktória Ledpuppets
20:30 Atelier 21220 La pomme de vie
21:00 Jobbágy Bernadett, Kovács Kinga (Onopordum Performance) IRREVERZIBILIS – a cselekvés nyomai

Június 5. szombat
10:00 Manna Produkció #élőbábtrailer #mozgóképkirakat #bábszínház
10:00 EMBERI GYAKORLATOK / JazzaJ minikoncertek & Rácz Nóra élőrajzai
11:00 Kálmán Eszter – Dányi Viktória Standby Swan
11:00 Grisnik Petra és Huzella Júlia Ki lennél ha nem Te lennél?
12:00 Átrium Staff Band
14:00 ZéróPlusz TáncMűvek & Noppa Design Éntérképek
14:00 EMBERI GYAKORLATOK / JazzaJ minikoncertek & Rácz Nóra élőrajzai
14:30 Átrium Staff Band
15:00 Z GENERÁCIÓS PANDÉMIA PARADIGMA
15:00 A kíváncsi kiselefánt
15:45 A kíváncsi kiselefánt
17:00 EMBERI GYAKORLATOK / JazzaJ minikoncertek & Rácz Nóra élőrajzai
17:00 A kíváncsi kiselefánt
17:00 NARRATÍVA KOLLEKTÍVA Attack Of The Elmaradt Szerepz
17:00 Andaxínház Alkotócsoport “Én egy egészen rámenős nyúl vagyok.”
17:45 A kíváncsi kiselefánt
18:00 TÁP Színház Kis Büdös Semmise
18:00 Közép-Európa Táncszínház Üveg-műhelymunka
18:00 Szabadságszigetek
18:20 Dollár Papa Gyermekei Anya elszabadul
18:40 Dollár Papa Gyermekei Anya elszabadul
19:00 Élőkép Színház A pirosruhás alakváltozatai harmonikazenére
19:00 Szeri Viktor Sandy is going out_részletek
19:00 Dollár Papa Gyermekei Anya elszabadul
19:30 Élőkép Színház A pirosruhás alakváltozatai harmonikazenére
20:00 Sóhajzene
20:00 Pelva Gábor PelvaxMusica
20:30 Musica Moralia Zenei performansz

Június 6. vasárnap
10:00 Helytelenek Társulat Kalandozás a bábszínház színes világába kicsiknek és nagyoknak
10:00 Manna Produkció #élőbábtrailer #mozgóképkirakat #bábszínház
10:30 Gólem Színház A szavazás
10:30 Helytelenek Társulat Kalandozás a bábszínház színes világába kicsiknek és nagyoknak
11:00 Helytelenek Társulat Kalandozás a bábszínház színes világába kicsiknek és nagyoknak
11:00 Csukás István-Dolmány Attila-Szitha Miklós Utazás a szempillám mögött
11:10 Zichy Szín-Műhely Rendhagyó irodalomóra
11:20 Zichy Szín-Műhely Gordiusz
11:30 Helytelenek Társulat Kalandozás a bábszínház színes világába kicsiknek és nagyoknak
11:45 Kámfor Zenés Bábszínház Részletek A Sárkány és az Ördög és A só című mesékből
12:00 Helytelenek Társulat Kalandozás a bábszínház színes világába kicsiknek és nagyoknak
12:00 Gólem Színház A miniszterelnöki sajtószemle
12:30 Helytelenek Társulat Kalandozás a bábszínház színes világába kicsiknek és nagyoknak
13:00 Gólem Színház A zsidókiejtési verseny
14:00 EMBERI GYAKORLATOK / JazzaJ minikoncertek
14:00 ZéróPlusz TáncMűvek & Noppa Design Éntérképek
14:00 Kámfor Zenés Bábszínház Részletek A Sárkány és az Ördög és A só című mesékből
14:00 Z GENERÁCIÓS PANDÉMIA PARADIGMA
15:00 Odüsszeusz bolyongásai
15:45 Odüsszeusz bolyongásai
17:00 EMBERI GYAKORLATOK / JazzaJ minikoncertek
17:00 Pantokrátor projekt Közlekedő edények
17:00 Odüsszeusz bolyongásai
17:00 Góbi Rita Társulat Tükör mögött
17:00 Duda Éva Társulat és Szűcs Edit TÖRÉSMENTESÍTÉS – Ketten megtaláljuk az utunk
17:30 Katlan Csoport / Jobbágy Bernadett [Onopordum Performance] Install yourself! – body, as a kinetic object
17:30 Duda Éva Társulat és Szűcs Edit TÖRÉSMENTESÍTÉS – Ketten megtaláljuk az utunk
17:45 Odüsszeusz bolyongásai
18:00 Duda Éva Társulat és Szűcs Edit TÖRÉSMENTESÍTÉS – Ketten megtaláljuk az utunk
18:00 Grotesque Gymnastics Embernyavalyák a kirakatban
18:20 Dollár Papa Gyermekei Anya elszabadul
18:30 Duda Éva Társulat és Szűcs Edit TÖRÉSMENTESÍTÉS – Ketten megtaláljuk az utunk
18:30 Grotesque Gymnastics Embernyavalyák a kirakatban
18:40 Dollár Papa Gyermekei Anya elszabadul
19:00 Grotesque Gymnastics Embernyavalyák a kirakatban
19:00 Dollár Papa Gyermekei Anya elszabadul
20:00 Sóhajzene
20:00 Pelva Gábor PelvaxMusica